Lokalita

Projekt Hagibor se nachází na pomezí Vinohrad, Strašnic a Žižkova, u stanice metra Želivského. Klidná, avšak výborně dostupná část Prahy přiléhá k ruchem pulzující Vinohradské, ale přesto si zachovává svůj klid a soukromí uprostřed přírody v objetí tisíců stromů.

Mapa Prahy s pozicí Hagiboru
Mapa Hagiboru

Doprava

Lokalita Hagiboru je skvěle dostupná různými dopravními prostředky. Díky poloze u dopravního uzlu se pomocí metra, tramvají a autobusů rychle dopravíte po celé Praze. Metro je v centru již za 6 minut. Blízká křižovatka ulic Vinohradské a Jana Želivského umožňuje vydat se pohodlně do všech směrů po Praze i mimo město autem, což v budoucnu ještě usnadní plánovaná východní část městského okruhu.

 • 5 0  min OC
  Atrim Flora
 • 15 0  min spojení na D1,
  D4, D8 a D11
 • variant
  dopravy
 • 0 min zastávka
  Vinohradské hřbitovy
 • 2 0  min metro
  Želivského
 • 10 0  min Václavské
  náměstí

Vinohradská
třída

Vinohradská třída, jeden z hlavních pražských bulvárů, propojuje Hagibor s centrem města. Vinohradská ale znamená mnohem víc než jen dopravní spojení. Podél této městské osy se nachází bezpočet obchodů, gastronomie i služeb, to vše pohodlně přístupné pěšky i tramvají.

Pěší tepna
Hagiboru

Centrální pěší ulice spojující střed nové čtvrti se stanicí metra Želivského se stane přirozenou tepnou, která vedle gastronomie nabídne i další praktické služby a obchody. Pěší bulvár s přilehlými restauracemi a kavárnami rozšířenými do veřejného prostoru vytvoří ideální networkingové prostředí, ve kterém se budou moci potkávat profesionálové z různých oborů a navazovat užitečné kontakty.

Mám zájem o kanceláře