Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Bydlete už letos s opravdovou hypotékou za 3,59 %. Platí pro budovy Alfa, Beta, Gamma. Více zde.
Realitní projekt roku 2022

Hagibor

2024 Dokončené byty,
i ve výstavbě

Vzorový byt

2022 Dokončené byty,
i ve výstavbě

Mám zájem o byty

Nejlepší referencí je hotový byt a my vás jím rádi provedeme.

Vzorový byt

253 nových
jednotek

Budova Kappa –
nová budova, nové možnosti

Na jaře 2024 zahajujeme prodej další etapy Hagibor – budovy Kappa, nacházející se v západní části komplexu na začátku živého bulváru pár kroků od zastávky metra Želivského.

Mám zájem o byty
v budově Kappa

 • 624 0 balkonů, teras
  a předzahrádek
 • výhledů a rozhledu

Terasy a balkony
v každém bytě

Jako jedna z nejvýše položených lokalit Prahy přináší Hagibor svým obyvatelům jedinečné výhledy z balkonů i teras, které jako by prorůstaly do korun stromů a stávaly se jejich součástí.

Byty mezi
stromy

Hagibor je součástí přírody města. Projekt je zasazený mezi okolní zeleň, kde jsou stromy skutečně na dosah: z okna, z terasy, z přilehlých chodníků a pěšin proplétajících celý prostor a dávajících bydlení intimní, lidský rozměr.

Malé městské zahrady, pěšiny lemované stromy i centrální náměstí s vzrostlými stromy přinášejí stín, zlepšují klima a vytváří veřejný prostor pro pohodový život uprostřed hagiborské komunity. Tolik zeleně, přesto tak blízko metra a centra města, nikde jinde v Praze nenajdete.

 • 350000 0 m2 zelených ploch v okolí
 • o 20 0 % menší koncentrace NO2
 • pozitivní energie

Zdravé
a pohodlné
bydlení

Příroda a město jsou tradičně vnímány jako protipóly. Projekt Hagibor však oboje důmyslně propojuje a přináší svým obyvatelům to nejlepší z města i přírody. Tento nový projekt na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Strašnic s promyšleným konceptem a důrazem na veřejný prostor, s veškerou občanskou vybaveností a skvělou dostupností, je obklopen stromy, které pomáhají spoluvytvářet zdravé bydlení. Hagibor je ideální lokalita pro život, práci a trávení volného času.

Mám zájem o byty

Průměrná roční
koncentrace NO2 (μg/m3)

 • < 20
 • 20-22
 • 22-24
 • 24-26
 • 26-28
 • > 28

Architektura,
design

U Hagiboru, stejně jako u všech dalších projektů, dává Crestyl důraz na kvalitu materiálů, komfort a nadčasový design. Cílem je přispět k reálné podobě fyzického prostředí tak, aby se v něm lidem dobře žilo. Jednotlivé stavby vznikají vždy jako součást širšího celku, jehož harmonie spočívá v  rozmanitosti, v prolnutí starého s novým a v případě Hagiboru také města s přírodou.

„Alfa, Beta a Gamma tvoří jeden celek, ale jako domy ve městě, každý z nich je jiný. V tomto případě jde o vzájemnou souhru a komunikaci třech domů, které propojuje společný dvůr a park. Nepravidelné tvary objektů do sebe zapadají a působí, jakoby od nepaměti k sobě patřily. Pozice hmot vůči okolí tvoří vstupní předpolí, co je podpořeno dynamickým nárožím objektu Beta.

Architektura domů je komponována s důrazem na jednotlivé byty, které jakoby vystavěly strukturu objektů. Členitost struktury, která vyrůstá ze společného základu dává domům lidské měřítko. Zároveň tvoří promyšlené stínění a soukromí pro obyvatele.“

Ian Bryan Architects

Světová
krajinářská architektura

Čerstvý vzduch, ochlazující efekt, stín i klidné prostředí pro relaxaci stranou od městského ruchu, to jsou jen některé z mnoha důvodů, proč jsou stromy ve městě nepostradatelné. Žít v kontaktu s přírodou nabízí i mnoho dalších výhod.

Na Hagiboru zeleň propojuje a zároveň odděluje kancelářské a obytné prostory, vytváří prostor pro hry, sport nebo sousedský život. Koruny stromů oddělují ruch dole od klidu nahoře v terasách. Zeleň zde dodává veřejnému prostoru členitost, zvyšuje jeho estetiku, zlepšuje klima a reguluje teplotu uvnitř i vně budov. Kvalitní krajinná architektura také dlouhodobě zvyšuje hodnotu nemovitosti a dělá z dobré lokality skvělou adresu.

Parks system Saclay
© Michel Desvigne – MDP

Čerstvý vzduch, ochlazující efekt, stín i klidné prostředí pro relaxaci stranou od městského ruchu, to jsou jen některé z mnoha důvodů, proč jsou stromy ve městě nepostradatelné. Žít v kontaktu s přírodou nabízí i mnoho dalších výhod.

Na Hagiboru zeleň propojuje a zároveň odděluje kancelářské a obytné prostory, vytváří prostor pro hry, pikniky, sport nebo sousedský život. Koruny stromů oddělují ruch dole od klidu nahoře v terasách. Zeleň zde dodává veřejnému prostoru členitost, zvyšuje jeho estetiku, zlepšuje klima a reguluje teplotu uvnitř i vně budov. Kvalitní krajinná architektura také dlouhodobě zvyšuje hodnotu nemovitosti a dělá z dobré lokality skvělou adresu.

Michel
Desvigne

Koncept přírody ve městě v Hagiboru navrhl jeden z nejvýznamnějších světových krajinářských architektů Michel Desvigne. Tento mezinárodně uznávaný krajinářský architekt se společně se svým studiem MDP podílel na projektech ve více jak 20 zemích a nyní se díky Hagiboru jeho portfolio rozšiřuje i o Českou republiku. V jeho pojetí je pro život i práci ve městě klíčový veřejný prostor. Vegetace dodává veřejnému prostoru soudržnost, strukturu a nevyřčený řád, díky kterému dokáže každý přirozeně rozeznat, kde je hranice veřejného a soukromého, kde je prostředí intimní a klidné a kde živelné a komunitní.

Projekt je výsledkem spolupráce Michela Desvigne a českého ateliéru Šmídová Landscape Architects. Společně vytváří samostatnou oázu, která vytváří zdravé a krásné prostředí pro každého.

Živý
bulvár

Centrální bulvár vede od metra Želivského srdcem Hagiboru a poskytuje kolemjdoucím bezpočet možností, kam si zajít na kávu, dobré jídlo nebo si cestou domů nakoupit. Na jaře, kdy se parter budov otvírá a kavárny a restaurace postaví své zahrádky, se bulvár naplní životem a začne jím proudit vřelá energie.

Prolínání města, přírody a pěší promenády v duchu evropských metropolí je atraktivním a v Praze jedinečným prvkem, který z Hagiboru dělá prestižní adresu plnou harmonické atmosféry provázané s přírodou.

Od tvůrce docku

CRESTYL je lídrem trhu v budování víceúčelových projektů – rezidenčních, kancelářských i obchodních, které se propojují v jeden perfektně fungující a živý celek.

Stejně jako projekt DOCK, kde CRESTYL přeměnil bývalý chátrající libeňský přístav v prestižní bydlení a sídla mnoha firem., také Hagibor vzniká podle motta developera – „Dobré lokality měníme ve skvělé adresy“.

Důkazem toho, že se to daří, jsou každoroční ocenění za naše projekty.

Děkujeme za váš zájem, vyplňte prosím následující formulář, nebo zavolejte náš tým na +420 800 500 550.

Mám zájem o nemovitost

* údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Informace o zpracování osobních údajů.

* Bez souhlasu s kontaktováním Vaší osoby nebude formulář odeslán, tím pádem Vás nebudeme moci zpětně kontaktovat.

Zavřít

Jak jste s námi spokojeni? Prosíme, ohodnoťte nás.

Doporučil/a byste projekt Hagibor svým přátelům a známým na základě návštěvy těchto webových stránek?

Určitě ne Určitě ano

Poradíte nám, co bychom měli na webu zlepšit?

Zavřít

Hagibor