Navrženo v harmonii s lesem

Mám zájem o byty

Dokončené byty i ve výstavbě

Vstávat nad
korunami stromů

Začněte svůj den kávou na terase, procházkou pulsujícím bulvárem, nebo během odlehlými pěšinkami. Vracejte se domů s pocitem, že vás uvítá důvěrné prostředí, usínejte s otevřeným oknem a vůní stromů všude okolo. Užívejte si to nejlepší z města: jeho živelnost, rozmanitost, lidi, které znáte a které denně potkáváte v kavárnách, nebo při procházce se psem. Žijte svůj život v harmonii, jež přináší les ve městě.

Vstávat pod
korunami stromů

Přehrát video zapnout zvuk

Zdravé
a pohodlné
bydlení

Les a město jsou tradičně vnímány jako protipóly. Projekt Hagibor však oboje důmyslně propojuje a přináší svým obyvatelům to nejlepší z  města i lesa. Tento nový projekt na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Strašnic s promyšleným konceptem a důrazem na veřejný prostor, s veškerou občanskou vybaveností a skvělou dostupností, je obklopen stromy, které pomáhají spoluvytvářet zdravé bydlení. Hagibor je ideální lokalita pro život, práci a trávení volného času.

Mám zájem o byty

 • 0 m2 zelených ploch v okolí
 • o 0 % menší koncentrace NO2
 • pozitivní energie

Průměrná roční
koncentrace NO2

 • (μg/m3) > 20
 • 20–22
 • 22–24
 • 24–26
 • 26–28
 • < 28

Byty
mezi stromy

Na Hagiboru je les součástí města a město součástí lesa. Projekt je zasazený mezi okolní zeleň, kde jsou stromy skutečně na dosah: z okna, z terasy, z přilehlých chodníků a pěšin proplétajících celý prostor a dávajících bydlení intimní, lidský rozměr.

Malé městské zahrady, lesíky, pěšiny lemované stromy i centrální náměstí s vzrostlými stromy přinášejí stín, zlepšují klima a vytváří veřejný prostor pro pohodový život uprostřed hagiborské komunity.

Mám zájem o byty

 • 0 km chodníků a pěšin
 • 0 a více laviček
  a plácků
 • procházek a pikniků

Světová
krajinářská architektura

Čerstvý vzduch, ochlazující efekt, stín i klidné prostředí pro relaxaci stranou od městského ruchu, to jsou jen některé z mnoha důvodů, proč jsou stromy ve městě nepostradatelné. Žít v kontaktu s přírodou nabízí i mnoho dalších výhod.

Na Hagiboru zeleň propojuje a zároveň odděluje kancelářské a obytné prostory, vytváří prostor pro hry, pikniky, sport nebo sousedský život. Koruny stromů oddělují ruch dole od klidu nahoře v terasách. Zeleň zde dodává veřejnému prostoru členitost, zvyšuje jeho estetiku, zlepšuje klima a reguluje teplotu uvnitř i vně budov. Kvalitní krajinná architektura také dlouhodobě zvyšuje hodnotu nemovitosti a dělá z dobré lokality skvělou adresu.

Michel
Desvigne

Koncept městského lesa Hagiboru navrhl jeden z nejvýznamnějších světových krajinářských architektů Michel Desvigne. Tento mezinárodně uznávaný krajinářský architekt se společně se svým studiem MDP podílel na projektech ve více jak 20 zemích a nyní se díky Hagiboru jeho portfolio rozšiřuje i o Českou republiku. V jeho pojetí je pro život i práci ve městě klíčový veřejný prostor. Vegetace dodává veřejnému prostoru soudržnost, strukturu a nevyřčený řád, díky kterému dokáže každý přirozeně rozeznat, kde je hranice veřejného a soukromého, kde je prostředí intimní a klidné a kde živelné a komunitní.

Projekt je výsledkem spolupráce Michela Desvigne a českého ateliéru Šmídová Landscape Architects. Společně citlivě navazují na rezidenční síť i okolní zeleň, zároveň však vytváří samostatnou oázu, v níž město a les navzájem prorůstají a vytváří zdravé a krásné prostředí pro každého.

Architekt Michel Desvigne

 • 0 stromů
 • 0 m2 lesa a trávníků
 • pohodlí a zpěvu ptáků

Všude
blízko

Projekt Hagibor vzniká na pomezí oblíbených tradičních pražských čtvrtí Vinohrad a Strašnic a jeho ideální poloha by se dala shrnout do dvou slov: všude blízko. Hagibor plynně navazuje na Vinohradskou třídu, je přímo na stanici metra Želivského, skvěle dostupný autem, nedaleko plánované trasy východní části městského okruhu.

Mapa Prahy s pozicí Hagiboru

Hagibor je uzpůsobený každodennímu životu, zábavě i práci. Na jednom místě tu najdete moderní bydlení, veškerou občanskou vybavenost, obchody, restaurace, možnosti kulturního i sportovního vyžití a také rozsáhlou nabídku pracovních příležitostí.

 • 0 min metro Želivského
 • ušetřených
  minut a nervů
 • 0 min Václavské náměstí
 • 0 min spojení na D1, D4, D8 a D11
 • 0 min OC Atrium Flora

Více o lokalitě

Terasy a balkony
v každém bytě

Jako jedna z nejvýše položených lokalit Prahy přináší Hagibor svým obyvatelům jedinečné výhledy z balkonů i teras, které jako by prorůstaly do korun stromů a stávaly se jejich součástí.

Každý byt disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou a poskytuje tak dostatek soukromí a vyváženou kombinaci funkčnosti a designu.

 • 0 balkónů a teras
 • výhledů a rozhledu

Dlouhodobě funkční
architektura

U Hagiboru, stejně jako u všech dalších projektů, klade Crestyl důraz na kvalitu materiálů, komfort, nadčasový design a funkční řešení interiérů. Naším cílem je stavět byty, které budou každý den dobře sloužit svým obyvatelům a i za desítky let budou stále atraktivní.

„Alfa, Beta a Gamma tvoří jeden celek, ale jako domy ve městě, každý z nich je jiný. V tomto případě jde o vzájemnou souhru a komunikaci tří domů, které propojuje společný dvůr a park. Nepravidelné tvary všech objektů do sebe zapadají a působí, jakoby od nepaměti k sobě patřily. Pozice hmot vůči okolí tvoří vstupní předpolí, co je podpořeno dynamickým nárožím objektu Beta.

Architektura domů je komponována s důrazem na jednotlivé byty, které jakoby vystavěly strukturu všech objektů. Členitost struktury, která vyrůstá ze společného základu, dává domům lidské měřítko. Zároveň tvoří promyšlené stínění a soukromí pro obyvatele.“

Eduard Trembulák, IBA

Živý
bulvár

Centrální bulvár vede od metra Želivského srdcem Hagiboru a poskytuje kolemjdoucím bezpočet možností, kam si zajít na kávu, dobré jídlo nebo si cestou domů nakoupit. Na jaře, kdy se parter budov otvírá a kavárny a restaurace postaví své zahrádky, se bulvár naplní životem a začne jím proudit vřelá energie.

Prolínání města, lesa a pěší promenády v duchu evropských metropolí je atraktivním a v Praze jedinečným prvkem, který z Hagiboru dělá prestižní adresu plnou harmonické atmosféry provázané s přírodou.

Od tvůrce docku

CRESTYL je lídrem trhu v budování víceúčelových projektů – rezidenčních, kancelářských i obchodních, které se propojují v jeden perfektně fungující a živý celek.

Stejně jako projekt DOCK, kde CRESTYL přeměnil bývalý chátrající libeňský přístav v prestižní bydlení a sídla mnoha firem., také Hagibor vzniká podle motta developera – „Dobré lokality měníme ve skvělé adresy“.

Důkazem toho, že se to daří, jsou každoroční ocenění za naše projekty.

Harmonogram
výstavby
Alfa Beta Gamma

Harmonogram
výstavby

Budovy Alfa a Beta jsou součástí 1. fáze výstavby. Byty jsou připravené k nastěhování.

Budova Gamma je součástí 2. fáze výstavby s termínem kolaudace v polovině roku 2024 a předáním bytů koncem roku 2024.

Mám zájem o byty

Dokončení budovy
Gamma – 2024

Budovy Alfa a Beta
jsou dokončené

Dokončené byty

Mám zájem o byty