Rady ke koupi

Prodej bytu
aneb jak to u nás chodí

Nejlepším způsobem, jak zjistit, jestli Vám bydlení na Hagiboru bude vyhovovat, je přijít se podívat k nám do Crestylu. Ukážeme Vám reálný model celého projektu a představíme plány nové čtvrti Hagibor včetně ideje “lesa Hagibor” od Michela Desvigneho.

Dobrý developerský projekt prověří čas

Projekt Hagibor se teprve staví, přesto Vás určitě zajímá, jakou kvalitu můžete očekávat. Interiérové prvky a materiály Vám ukážeme v našem showroomu na osobní schůzce nebo se na ně můžete podívat v ukázkové kóji na prodejně Siko Zličín. Kvalitu budov a okolí nejlépe zhodnotíte, když se přijdete podívat na některý z našich již hotových projektů a sami tak posoudíte kvalitu stavby po několikaletém užívání. Jak vypadají materiály, se kterými pracujeme nebo jak investujeme do zeleně a zahradních úprav v okolí stavby. To vše spolutvoří budoucí hodnotu nemovitosti.

Jestliže si potřebujete svoje představy o bydlení ujasnit, využijte Rádce pro výběr bydlení.

Dáme Vám čase se rozmyslet

Pokud si u nás byt vyberete, uzavřeme s Vámi před kupní smlouvou nejprve jednoduchou rezervační smlouvu, než společně připravíme smlouvu kupní. Nabízíme i tzv. předrezervaci, v rámci které Váš byt nikomu jinému nenabízíme a Vy máte ještě pár dní na rozmyšlenou.

U Crestylu dostanete možnost vidět svoje bydlení ještě před finálním dokončením v rámci tzv. předpřejímky, a to zhruba 1-3 měsíce před samotným převzetím bytu v době po kolaudaci objektu. Můžeme tak společně ještě zachytit možné potřebné úpravy před tím, než Vám byt předáme.

Dopředu zaplatíte jen 15 %

Platba za bydlení je u nás rozložena jen do dvou splátek - první ve výši 15 % hradíte v období rezervace bydlení, druhou ve výši 85 % v době, kdy je bydlení připraveno k převzetí. Vše se dozvíte v části Financování.

Stavíme tak, abyste nemuseli nic měnit

Naše projekty navrhují špičkoví architekti, spolupracujeme s dodavateli, kteří zaručují vysokou kvalitu provedení a neustále sledujeme trendy v moderním bydlení. Přesto se může stát, že budete mít vážný důvod k zásahu do výstavby bytu. I na tom je možné společně se dohodnout v rámci procesu tzv. klientských nadstandardních změn, které lze v případě projektu Hagibor realizovat v rámci budovy Gamma.

Rádce
pro výběr realit

Koupě bytu je velký závazek a zpravidla ho člověk dělá jen jednou za život. Zamyslete se, předtím než se rozhodnete o koupi nového bydlení, nad těmito body:

Lokalita a okolí

Je pro vás důležitý klid, možnost být rychle v parku, nebo potřebujete mít v dosahu co nejpestřejší možnosti hromadné dopravy a nákupů? Lokalita je pro bydlení nesmírně důležitá a všechny naše projekty plánujeme právě od výběru lokality. Ta musí být perfektní a pokud jí něco chybí, tak to v rámci projektu vyřešíme. Doplníme chybějící služby, zkrášlíme okolí, pomůžeme s infrastrukturou. I proto má bydlení od Crestylu trvalou hodnotu.

Patro a orientace do světových stran

Jste skřivani a rádi se budíte lechtáním slunečních paprsků na tváři? Přivolává vám popíjení kávy na severní terase milé vzpomínky na pobyt ve Skandinávii? Rádi shlížíte na zem z výšky nebo chcete být bezprostředně obklopen zelení z parku? Kolik lidí, tolik chutí.
V našich projektech máme nabídku pro každého, bydlení je orientováno na všechny světové strany a je situováno v přízemí nebo vysoko nad zemí. I zde platí, že využíváme unikátnost lokality každého projektu a pečlivě volíme dispozice, abychom vždy zajistili kvalitu. Bydlení situované na jih má ve standardu předokenní žaluzie, u přízemních bytů doplňujeme travnaté předzahrádky. Orientaci bytů a jejich umístění v rámci projektu dobře poznáte z modelu v našem showroomu v sídle Crestylu.

Dispozice a vybavení

Ujasněte si, kolik místa potřebujete a jak má být vaše bydlení členité, abyste v něm mohli dělat přesně to, co vyžaduje každý člen vaší domácnosti. Trendem poslední doby je pokoj navíc, který slouží jako pracovna. Standardem projektů od Crestylu je spojený prostor kuchyně s obývacím prostorem, místo pro úložné prostory, dřevěná podlaha, vybavená koupelna a neprůchozí pokoje. Na Hagiboru nechybí balkon nebo terasa, sklep a parking. Součástí vybavení není kuchyňská linka, ta je natolik specifickou součástí, že její realizaci ponecháváme na samotných klientech. Rádi Vám ale doporučíme naše osvědčené partnery, kteří Vám pomohou kuchyň vybrat a instalovat.

Soukromí

Bydlení je intimní záležitost, asi nikdo by si nepřál, aby mu koukal soused do talíře. Promyšlené architektonické řešení bytů na Hagiboru zachovává každému bytu přirozené soukromí, zároveň dbáme na tloušťku zdí, podlah a jejich kvalitní odhlučnění. Terasy a balkony umisťujeme na různé strany, pečlivě volíme polohu a velikost oken.

Architektura,
vybavení

Kvalitní architektura a design není krátkodobé okouzlení, ale trvalá krása, která nepodléhá módním vlnám. Pro budovy je obzvlášť důležitá. Proto spolupracujeme pouze s vynikajícími architekty, s místními i zahraničními. Vybíráme si takové, kteří mají rozsáhlé zkušenosti a obohacují naše projekty o netradiční pohledy a inspirace odjinud. Velmi důležitou součástí našich projektů jsou společné prostory a okolí domu.

Na Hagiboru nestavíme jen další domy. Řešíme celou koncepci a vytváří živé městské čtvrti - funkční, splňující zvyšující se požadavky obyvatel a šetrné vůči životnímu prostředí. Důkazem toho, že se to daří, jsou každoroční ocenění za rezidenční projekty.

Ocenění za projekty

Mám zájem o byty