Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Bydlete už letos s opravdovou hypotékou za 3,59 %. Platí pro budovy Alfa, Beta, Gamma. Více zde.

Rady ke koupi

Prodej bytu
aneb jak to u nás chodí

Nejlepším způsobem, jak zjistit, jestli Vám bydlení na Hagiboru bude vyhovovat, je přijít se podívat k nám do Crestylu. Ukážeme Vám reálný model celého projektu a představíme plány nové čtvrti Hagibor.

Dobrý developerský projekt prověří čas

Projekt Hagibor se teprve staví, přesto Vás určitě zajímá, jakou kvalitu můžete očekávat. Interiérové prvky a materiály Vám ukážeme v našem vzorovém bytě na osobní schůzce. Kvalitu budov a okolí nejlépe zhodnotíte, když se přijdete podívat na některý z našich již hotových projektů a sami tak posoudíte kvalitu stavby po několikaletém užívání. Jak vypadají materiály, se kterými pracujeme nebo jak investujeme do zeleně a zahradních úprav v okolí stavby. To vše spolutvoří budoucí hodnotu nemovitosti.

Jestliže si potřebujete svoje představy o bydlení ujasnit, využijte Rádce pro výběr bydlení.

Vzorový byt

Dáme Vám čase se rozmyslet

Pokud si u nás byt vyberete, uzavřeme s Vámi před kupní smlouvou nejprve jednoduchou rezervační smlouvu, než společně připravíme smlouvu kupní. Nabízíme i tzv. předrezervaci, v rámci které Váš byt nikomu jinému nenabízíme a Vy máte ještě pár dní na rozmyšlenou.

U Crestylu dostanete možnost vidět svoje bydlení ještě před finálním dokončením v rámci tzv. předpřejímky, a to zhruba 1-3 měsíce před samotným převzetím bytu v době po kolaudaci objektu. Můžeme tak společně ještě zachytit možné potřebné úpravy před tím, než Vám byt předáme.

Dopředu zaplatíte jen 15 %

Platba za bydlení je u nás rozložena jen do dvou splátek - první ve výši 15 % hradíte v období rezervace bydlení, druhou ve výši 85 % v době, kdy je bydlení připraveno k převzetí. Vše se dozvíte v části Financování.

Stavíme tak, abyste nemuseli nic měnit

Naše projekty navrhují špičkoví architekti, spolupracujeme s dodavateli, kteří zaručují vysokou kvalitu provedení a neustále sledujeme trendy v moderním bydlení.

Rádce pro
výběr realit

Koupě bytu je velký závazek a zpravidla ho člověk dělá jen jednou za život. Zamyslete se, předtím než se rozhodnete o koupi nového bydlení, nad těmito body:

Lokalita a okolí

Je pro vás důležitý klid, možnost být rychle v parku, nebo potřebujete mít v dosahu co nejpestřejší možnosti hromadné dopravy a nákupů? Lokalita je pro bydlení nesmírně důležitá a všechny naše projekty plánujeme právě od výběru lokality. Ta musí být perfektní a pokud jí něco chybí, tak to v rámci projektu vyřešíme. Doplníme chybějící služby, zkrášlíme okolí, pomůžeme s infrastrukturou. I proto má bydlení od Crestylu trvalou hodnotu.

Dispozice a vybavení

Ujasněte si, kolik místa potřebujete a jak má být vaše bydlení členité, abyste v něm mohli dělat přesně to, co vyžaduje každý člen vaší domácnosti. Trendem poslední doby je pokoj navíc, který slouží jako pracovna. Standardem projektů od Crestylu je spojený prostor kuchyně s obývacím prostorem, místo pro úložné prostory, dřevěná podlaha, vybavená koupelna a neprůchozí pokoje. Na Hagiboru nechybí balkon nebo terasa, sklep a parking. Součástí vybavení není kuchyňská linka, ta je natolik specifickou součástí, že její realizaci ponecháváme na samotných klientech. Rádi Vám ale doporučíme naše osvědčené partnery, kteří Vám pomohou kuchyň vybrat a instalovat.

Patro a orientace do světových stran

Jste skřivani a rádi se budíte lechtáním slunečních paprsků na tváři? Přivolává vám popíjení kávy na severní terase milé vzpomínky na pobyt ve Skandinávii? Rádi shlížíte na zem z výšky nebo chcete být obklopeni zelení? Kolik lidí, tolik chutí.
V našich projektech máme nabídku pro každého, bydlení je orientováno na všechny světové strany a je situováno v přízemí nebo vysoko nad zemí. I zde platí, že využíváme unikátnost lokality každého projektu a pečlivě volíme dispozice, abychom vždy zajistili kvalitu. Bydlení situované na západ má ve standardu předokenní žaluzie a klimatizaci, u přízemních bytů doplňujeme travnaté předzahrádky. Orientaci bytů a jejich umístění v rámci projektu dobře poznáte z modelu v našem showroomu v sídle Crestylu.

Soukromí

Bydlení je intimní záležitost, asi nikdo by si nepřál, aby mu koukal soused do talíře. Promyšlené architektonické řešení bytů na Hagiboru zachovává každému bytu přirozené soukromí, zároveň dbáme na tloušťku zdí, podlah a jejich kvalitní odhlučnění. Terasy a balkony umisťujeme na různé strany, pečlivě volíme polohu a velikost oken.

Klientský
portál

Usnadníme vám proces nákupu a správu vaší nové nemovitosti pomocí naší online platformy, budete mít vše pod kontrolou a získáte veškeré potřebné informace na jednom místě.

Portál poskytuje širokou škálu funkcí a informací:

  • informace o vaší nemovitosti (důležité informace ohledně bytu, vč. specifikací, plánů, popisů, fotografií, vybavení a dalších podrobností)
  • kalendář schůzek a akcí
  • přehled plateb (veškeré platby, včetně termínů splatnosti a částek)
  • harmonogram projektu (klíčové milníky, jako je dokončení stavebních prací nebo předání nemovitosti, plánované etapy aj.)
  • přehled dokumentů (kupní smlouva či manuály užívání bytu)
  • seznam kontaktů (informace o našem týmu a jak vám může pomoci, spojení s našimi zástupci, podpora a asistence)
  • často kladené otázky a jejich odpovědi (rychlé vyhledání vám ušetří čas a úsilí)

Klientský portál je navržen tak, aby vám poskytl veškeré informace a nástroje potřebné pro snadný nákup a správu vaší nemovitosti, umožní vám být dobře informovaní a aktivně se podílet na procesu spojeném s vaším novým bytem.

Děkujeme za váš zájem, vyplňte prosím následující formulář, nebo zavolejte náš tým na +420 800 500 550.

Mám zájem o nemovitost

* údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Informace o zpracování osobních údajů.

* Bez souhlasu s kontaktováním Vaší osoby nebude formulář odeslán, tím pádem Vás nebudeme moci zpětně kontaktovat.

Zavřít

Jak jste s námi spokojeni? Prosíme, ohodnoťte nás.

Doporučil/a byste projekt Hagibor svým přátelům a známým na základě návštěvy těchto webových stránek?

Určitě ne Určitě ano

Poradíte nám, co bychom měli na webu zlepšit?

Zavřít